reede, 20. august 2010

NETI.ee uuendus nüüd kõigile nähtav

Täna hommikul kell 05.50 uuenes NETI.ee kujundus. Senini sai uut kujundust näha aadressilt eval.neti.ee, kuid nüüd on see NETI pealehel kõigile avatud.

Lisaks värskendatud välimusele on lisandunud näiteks pisipildid otsingutulemuste juures, kataloogikirjete juurde tekkis info ettevõtte andmetega, sisse saab logida Facebook/Google kontoga jms. Ettevõtete andmete juures olev kaart muuseas ei ole staatiline pilt vaid hiirega täiesti vabalt lohistatav.

PS. Kuna Elion uuendas eile vanemate digibokside kasutajaliidest, siis tekkis ka sinna uus NETI.ee (Menüü -> Internet -> NETI). Eriti soovitan tähelepanu pöörata digiTv NETI esilehel olevale "Kasiino" lingile :)

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

EKI materjale tohib paigutada oma leheküljele järgmistel tingimustel

1. Päringulahtri või vastuste kõrval peab olema EKI logo või materjali päritolu näitav tekst. Logo/tekst peab olema vormistatud lingina sellele eki.ee lehele, kust materjal pärineb.

Kus see Neti lehel on?

Andris ütles ...

NETI kasutab juba pikemat aega EKI materjalidest Inglise Eesti toorandmebaasi ning seda selle litsentsi alusel, mis kehtis tarkvara saamise hetkel - antud litsentsi võib lugeda siit. Kui vahepeal on tingimused muutunud, siis need tingimused ei saa rakenduda tagantjärele, vaid ainult "uutele klientidele". Kuigi loomulikult oleks viisakas veidi paremini andmete allikat välja tuua.